Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні
Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні, 06.05 – вихідний
Безкоштовна доставка у поштомат НП при замовленні від 300 грн (20.05-30.06)

HORMETA

HORMETA – гіпоалергенна професійна Швейцарська косметика, призначена як для домашнього, так і салонного використання. Завдяки високоактивним натуральним компонентам, а також унікальному поєднанню олігоелементів, продукція торгової марки відрізняється потужним омолоджуючим ефектом. Компанія представляє високоефективні косметичні засоби для боротьби зі старінням та в'яненням шкіри.

Інтернет-магазин Avocado - ☎(067) 328-60-07. Швейцарська косметика Hormeta (Ормета)✔Акції ✔Подарунки ✔Доставка по Києву в День Покупки ✔Безкоштовна Доставка по Україні ✔Інструкції ✔Відгуки

Косметика Hormeta – повертає час тому, це фонтан молодості для Вашої шкіри.

Швейцарські лабораторії Hormeta є визнаними експертами у галузі олігокосметології.

Значення мікроелементів було вперше оцінено лабораторіями швейцарської компанії "HORМЕТА" понад 50 років тому. З того часу – безперервна робота, пошук. Як результат – революційне досягнення у косметології – комплекс мікроелементів, здатних проникати у глибокі шари шкіри. Що гарантує високу ефективність цих коштів, чим не зможе похопитися практично не одна інша марка косметики.

У лабораторіях швейцарської компанії Hormeta було розроблено метод, що дозволяє доставляти шкірі мікроелементи в іонній формі, тобто електрично зарядженими. Принципова відмінність косметичних засобів Ормета ґрунтується на дії цього комплексу. Результати виявилися настільки вражаючими, що новий метод став застосовуватися практично для всіх косметичних засобів компанії. Використовуючи цю розробку, фахівці компанії втілюють її потенціал у засобах боротьби зі старінням шкіри, і в цьому плані їй немає рівних.

Завдяки їх високотехнологічним розробкам – унікальному комплексу специфічних олігоелементів у оптимальній концентрації – засоби HORMETA ідеально відповідають потребам шкіри, забезпечують їй ефективний збалансований догляд, красу та здоров'я.

Прагнення до досконалості допомогло створити першу марку, засоби якої забезпечують комплексний догляд, а формули поєднують унікальні олігоелементи та ефективні високотехнологічні активні компоненти, допомагаючи досягати воістину фантастичних результатів у боротьбі з віковими змінами.

Ексклюзивний комплекс OLIGOCOS-5

Для підтримки основних функцій шкіри та боротьби з її передчасним старінням, лабораторії HORMETA розробили ексклюзивний комплекс OLIGOCOS-5, у складі якого міститься мідь, марганець, цинк, кремній та магній. Цей комплекс стимулює процеси клітинного оновлення, зволожує шкіру, зміцнює бар'єр шкіри і допомагає боротися з дією вільних радикалів.

Синергічна дія олігоелементів комплексу OLIGOCOS-5 у суворо підібраних концентраціях у поєднанні з активними інгредієнтами, ретельно відібраними рослинними екстрактами, пояснює високу ефективність косметичних засобів HORMETA.

Усі мінеральні та рослинні активні компоненти (крім тих, які не ростуть у Швейцарії та закуповуються у надійних постачальників), що входять до складу засобів HORMETA, мають швейцарське походження.

Лабораторії HORMETA входять до асоціації із захисту походження швейцарської косметики Swisscos, яка дає гарантію, що продукція вироблена та упакована у Швейцарії.

Не треба їхати до Швейцарії для придбання косметики, HORMETA можна купити в Києві або замовити, не виходячи з дому, скориставшись нашими послугами. На сайті ви знайдете креми, маски та гелі з різних лінійок швейцарського бренду.

Просто зробіть замовлення онлайн у магазині «Авокадо», і ми доставимо продукцію до будь-якої точки України. Будьте впевнені, що продукція HORMETA не залишить вас байдужими!