Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні
Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні, 25.12, 01.01, 08.01 – вихідні
Безкоштовна доставка у поштомат НП при замовленні від 300 грн (20.05-30.06)

Термальна вода для тіла

Термальна вода

Термальна вода утворюється природним шляхом глибоко у землі, проходить довгий шлях через верстви геологічних порід до виходу на поверхню, очищається до кристально-бездоганної консистенції, збагачується корисними мінералами, елементами, солями.

Джерела термальної води поділяються на такі види:

  • Субтермальні – температура води коливається від 20 до 37ºС;
  • Термальні – з коливанням температури води від 37 до 42ºС;
  • Гіпертермальні – з температурним діапазоном понад 42ºС.

Принцип дії термальної води ґрунтується на тому, що після нанесення на поверхню шкіра зволожується не тільки зовні, а й утворюється бар'єр, що знижує випаровування води і перешкоджає пересиханню.

Крім того, термальна вода умовно поділяється на такі групи залежно від вмісту солей у складі:

  • Гіпертонічна – з високою концентрацією солей, має підсушуючий і дезінфікуючий ефект, знімає запалення, лікує вугрові висипання;
  • Гіпотонічна – з низькою кількістю солей, менше 1 гр/літр, найбільш наближена до звичайної води;
  • Ізотонічна – за хімічним складом концентрації елементів максимально ідентична до рідини клітин та крові, має нейтральне pH, заспокоює шкіру, не порушуючи процесів обміну.

Застосовується для всієї вікової категорії, в т.ч. ніжної шкіри новонароджених. Очищає від забруднень і захищає від зовнішніх факторів, покращує процес метаболізму клітин, регулює зволоженість та гідроліпідний баланс, омолоджує, знімає лущення, свербіж, почервоніння та подразнення, загоює та відновлює. Не викликає алергічної реакції.

Необхідно наперед визначитися до того, як купити термальну воду в аптеці: продукція якого виробника оптимально підійде безпосередньо для вашого типу шкіри. Т.к. кожен із брендів, що пропонує даний вид продукції, використовує при виготовленні різні джерела, відповідно відрізняється склад та концентрація речовин.

Спектр застосування найрізноманітніший: очищення від бруду, пилу та надлишків шкірного жиру, підготовка перед наступними етапами нанесення засобів для догляду. Крім цього, входить до складу і є основним компонентом дерматокосметологічної продукції, зберігає свіжість макіяжу, добре підходить для приготування масок і багато інше, не ушкоджуючи при цьому макіяж. Розпорошувати необхідно з відстані приблизно 30 см., після чого залишити до повного висихання або через півхвилини промокнути серветкою.

До перевірених, які завоювали довіру високою якістю продукції, належать такі виробники термальної води:

Vichy – носить ім'я гарячого джерела, з якого одержують препарат. До складу входять 17 мін. солей та 13 елементів;
La Roche-Posay - із джерела у Франції, відрізняється вмістом селену (біологічно активного елемента);
Avene - добувають із гір Cvennes, характеризується високими захисними якостями;
Uriage - джерело Альп, має лікувальні та заспокійливі властивості.

Купити термальну воду в Києві та Україні відомих виробників можна через сайт інтернет-магазину Авокадо.

Вигідні пропозиції, хороші ціни, високий рівень обслуговування та професіоналізм співробітників допоможуть здійснити вибір необхідної продукції.