Харчові добавки та вітаміни

Вітамінні і харчові добавки: модно чи необхідно

Харчові добавки та вітаміни відносяться до товарів для краси і здоров'я. Вони не є лікарськими препаратами, але підвищують якість життя, допомагаючи компенсувати відсутні корисні речовини. А також благотворно впливають на метаболізм, підвищують ефективність захисних систем організму, беруть участь в інших важливих процесах життєдіяльності. В асортименті інтернет-магазину «Авокадо» можна замовити харчові добавки і купити вітамінну «підтримку», які будуть тримати в тонусі імунну систему, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту, забезпечать чудовий вигляд волосся, нігтів та шкіри.

 

Навіщо приймати харчові добавки

 

Для багатьох абревіатура БАД пов'язана з безліччю стереотипів. Справжні препарати - це не псевдо-корисні пігулки, а біологічно активні натуральні (або ідентичні їм) речовини, призначені надати організму те, чого в даний момент йому не вистачає. Риб'ячий жир або полівітаміни - теж БАД.

 

Корисні речовини надходять до нас разом з харчуванням, але не завжди в достатній кількості. Активні харчові добавки покликані заповнити цю прогалину. Сюди входять:

 

 • вітамінні комплекси;

 • мінерали;

 • пробіотики;

 •  жирні і амінокислоти;

 • мікро- і макроелементи;

 • ферментні препарати (в тому числі рослинні витяжки).

 

А також спортивне харчування та дієтичні біодобавки. Дефіцит корисних речовин призводить до естетичних і внутрішнім проблемам: передчасного в'янення шкіри, ламкості нігтів і волосся, падіння гостроти зору, нервового виснаження. Грамотно підібрані вітаміни і добавки, які можна обрати на сайті «Авокадо», забезпечать якісну підтримку різних функцій організму.

Коли потрібна харчова добавка

Біодобавки необхідні кожній людині для здорового, повноцінного життя. Організм не синтезує вітаміни в достатній кількості і повинен отримувати їх ззовні. При нестачі активних речовин порушуються біохімічні процеси, страждають нервова, судинна, імунна системи, відбувається збій у виробленні гормонів і ферментів. Без них падає стресостійкість, стійкість до токсинів і дії радіонуклідів.

 

Крім того, що причина недостатності може бути «харчова», добавки призначаються спеціально:

 

 • в період активного росту;

 • під час вагітності;

 • при годуванні груддю;

 • для пом'якшення наслідків лікування антибіотиками;

 • в процесі хіміотерапії і після курсу;

 • при розладах шлунково-кишкового тракту;

 • під час серйозних фізичних навантажень.

 

А також при дієтичних порушеннях, вікових проявах. Для кожного випадку потрібен свій препарат або комплекс. Слід пам'ятати, що вітаміни і біологічно активні добавки не варто вживати безконтрольно.

Вітаміни та добавки: як приймати

Як правило, рекомендації до прийому вказані в інструкції до кожного засобу, як і протипоказання. Але є загальні моменти, справедливі для всіх препаратів.

 

 1. Мультивітаміни приймають з невеликою кількістю жиру: так будуть засвоєні і жиророзчинні, і водорозчинні вітаміни.

 2. Плануючи «підтримку», потрібно враховувати сполучуваність препаратів. Наприклад, кальцій і залізо заважають засвоєнню цинку, а калій і вітамін Е - заліза.

 3. Харчова добавка може блокувати дію ліків. Перед початком прийому також варто переконатися у відсутності алергічної реакції на компоненти засобу.

 4. При наявності захворювань, правильніше буде спочатку проконсультуватися у лікаря.

 5. Для належного ефекту потрібно дотримуватися дозування.

 

Найрізноманітніші за дією харчові добавки купити в Україні можна недорого і з доставкою, зробивши замовлення в нашому магазині. Наші фахівці допоможуть обрати потрібний препарат в бажаній формі розфасовки.