Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні
Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні, 25.12, 01.01, 08.01 – вихідні
Безкоштовна доставка у поштомат НП при замовленні від 300 грн (20.05-30.06)

Що таке Омега комплекс і як він впливає на організм

У сучасному світі бути здоровою людиною досить складно. Екологічні проблеми, незбалансоване харчування і ненормований графік миттєво відображаються на загальному стані здоров'я. Щоб організм міг боротися з такими факторами, його необхідно забезпечити необхідною кількістю мікроелементів і жирних кислот. Домогтися цього можна за допомогою збалансованого харчування, що складається з натуральних, екологічних продуктів. Альтернативний варіант - щодня вживати омега вітаміни.

Що таке омега вітаміни

Це поліненасичені жири, які беруть участь практично у всіх процесах організму (починаючи від регенерації тканин, до нормалізації гормонального фону). Вони не можуть самостійно синтезуватися в організмі людини, а надходять із зовнішніх джерел, найчастіше з їжі. Вони є в морепродуктах (філе каракатиці, устриці, тріска, минтай), продуктах фаст-фуду (смажена свинина, курка гриль, картопля фрі), хлібобулочних виробах і кондитерській випічці (шоколадні батончики, крекери, бісквітні тістечка, мафіни).

У 70-х роках основним джерелом отримання вітамін омега був риб'ячий жир. Це була в'язка рідина жовтуватого кольору з характерним рибним запахом, яка давалася дітям для профілактики рахіту. Пізніше вчені розкрили й інші корисні властивості полінасичених жирів, які роблять позитивний вплив, за умови правильної обробки.

Omega жирні кислоти - це досить широка група елементів, але далеко не всі з них життєво необхідні людині. Найголовнішими вважаються EPA і DHA (таке позначення часто зустрічається на упаковках), тому підбираючи препарат (риб'ячий жир), важливо дивитися на їх вміст в даному продукті.

Кожен орган вимагає певного ліміту споживання омега кислоти (чим складніше робота системи, тим більше витрата). Найбільший обсяг DHA кислоти, від загальної споживаної маси, доводиться на тканини головного мозку, зокрема в сірій речовині 30% - це поліненасичені елементи. Трохи менше потрібно для нормальної роботи сітківки, зорових нервів і кришталика, потім йде репродуктивна система, а те, що залишилося розподіляється по іншім органам.

Яку роль виконують омега кислоти в організмі

За радянських часів невід'ємною частиною раціону будь-якого громадянина був риб’ячий жир. Його давали дітям в садочках і школах, а також призначали дорослим в профілакторіях. Лікарі щиро вважали, що риб'ячий жир - це головне знаряддя, яке здатне оздоровити і зробити націю непереможною. І дійсно, в його складі великий вміст жирних амінокислот, які:

  • регулюють рівень гормонів, що виробляються в організмі;
  • беруть участь в мікропроцесах при регенерації м'яких і кісткових тканин;
  • нормалізують і підвищують роботу всіх процесів головного мозку,
  • перешкоджають розвитку діабету і хвороб серцево-судинної системи;
  • підвищують імунний статус;
  • позитивно впливають на органи зору.

Вітаміни Omega відносять до групи гормоноподібних речовин, що забезпечують передачу інформації між клітинами і здійснюють контроль над імунітетом.

Як правильно вибрати риб'ячий жир

Щоб грамотно підібрати омега комплекс вітамінів, слід в першу чергу відмовитися від покупки препарату в сумнівних місцях, а по-друге, уважно ознайомитися з інструкцією, щоб переконатися в необхідному об’ємі саме EPA і DHA елементів, а не полівітамінів та інших добавок.

Вибираючи препарат практично 80% дивиться на те скільки коштує риб'ячий жир, а не на співвідношення DHA + EPA, що в корені невірно. Якщо порівнювати вітаміни омега ціна може бути однаковою, а кількість DHA і EPA різною.

Ефективний комплекс, який зможе повністю наситити організм повинен містити мінімум 180 мг EPA і 120 мг DHA на 1000 мг риб'ячого жиру. Якщо це значення вище, користь від такого препарату буде в рази істотнішою.

Де можна риб'ячий жир замовити з доставкою

У каталозі інтернет-магазину «Авокадо» представлені продукти торгових марок Carlson Labs, Green Pharm Cosmetic, New Chapter, які зарекомендували себе як виробники якісних препаратів і біологічно активних добавок. У нас можна купити вітаміни Omega:

  • для дітей і підлітків з різними смаковими добавками;
  • для літніх людей схильних до серцево-судинних захворювань;
  • для активних людей і спортсменів;
  • з коензимом Q10 для краси та здоров'я шкіри, волосся, нігтів.

Комплекси омега кислоти (вітаміни), які ми пропонуємо відрізняються високою ефективністю. Завдяки молекулярній дистиляції (унікальному способу виготовлення, який дозволяє зберегти природні властивості молекул), вони не містять штучних барвників, глютену і молочної кислоти.

Будь-який вибраний препарат ви зможете отримати з доставкою на найвигідніших умовах. Відправлення здійснюється в будь-яку точку України, незалежно від регіону і населеного пункту.