Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні
Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні, 06.05 – вихідний
Безкоштовна доставка у поштомат НП при замовленні від 300 грн (20.05-30.06)

Мінерали

Мінеральні речовини

Основні критерії харчової цінності їжі - білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мінерали в її складі. Кожен з цих компонентів відповідає за життєво важливі функції і справляється зі своїм завданням тільки при оптимальному вмісті в організмі. Зокрема, мінеральні речовини разом з вітамінами підтримують і регулюють обмін речовин, електрохімічні процеси в м'язах і нервовій системі, беруть участь у формуванні кісткової тканини і зубної емалі, забезпечують стійкий імунітет.

Отримати все необхідне тільки через продукти харчування складно. Наприклад, заради потрібної кількості вітамінів групи B слід щодня з'їдати 1,3 кг чорного хліба і 400 г пісного м'яса. На допомогу приходять біологічно активні харчові добавки (БАД). Це концентровані мінеральні речовини і вітаміни, виділені з природної сировини. Їх вводять у звичний раціон харчування, щоб заповнити дефіцит елементів, необхідних для здоров'я та активної діяльності.

Які мінерали і вітаміни потрібні організму

На сьогоднішній день відомо 13 груп вітамінів і більше ніж 30 мінералів, нестача яких призводить до проблем зі здоров'ям. Точно визначити, запас яких речовин потрібно терміново заповнити, і в якому обсязі, може тільки лікар. Але іноді нескладно здогадатися, які мінеральні добавки допоможуть у вирішенні проблеми:

 1. Кальцій забезпечує міцність кісток, функціонування нервів і м'язів. Елемент також попереджає ризик гіпертонічного кризу, токсикозу.
 2. Магній. Нормалізує артеріальний тиск і роботу серцево-судинної системи. Один з головних помічників при підвищеній втомлюваності.
 3. Фосфор. Присутній у всіх обмінних процесах і є одним з головних компонентів кісток. Як цинк, хром, селен і мідь, необхідний для підтримки чоловічого здоров'я.
 4. Йод необхідний для щитовидної залози. Його гостра нестача може призвести до розумової відсталості.
 5. Фтор захищає і зміцнює зубну емаль.
 6. Залізо - один з основних елементів крові. Його нестача провокує анемію, збої у відновних процесах.

Творці корисних добавок також враховують, як організм реагує на різні мінеральні речовини. Наприклад, кальцій підтримує засвоєння фосфору і магнію.

Що слід врахувати, вибираючи мінеральні та вітамінні добавки

Збагачення раціону корисними речовинами має підпорядковуватися потребам організму, що залежать від багатьох супутніх чинників:

 • вік;
 • стать;
 •  інтенсивність і характер навантажень (фізичних, розумових);
 • хронічні захворювання;
 • якість харчування;
 • наявність стресових ситуацій;
 • особливий стан (наприклад, реабілітація після хвороби або травми, гормональна перебудова організму);
 • сезон;
 • індивідуальна чутливість до певних компонентів.

Дійсно цінними є тільки вітаміни і мінеральні добавки, виділені в лабораторіях, перевірених часом брендів. Відомі виробники строго дотримуються міжнародних стандартів при виготовленні такої продукції і надають споживачам вичерпну інформацію.

Необхідні для здоров'я мінерали і якісні БАДи для всіх

Спеціалізований інтернет-магазин «Авокадо» пропонує:

 • більше ніж 20000 актуальних товарів для здоров'я та краси (понад 200 відомих світових і вітчизняних брендів) для всіх категорій відвідувачів;
 • оптимальні умови для шопінгу - на вибір і оформлення покупки потрібно кілька хвилин;
 • повну інформацію про кожну товарну позицію;
 • справедливі ціни, солідні знижки.
 • оперативну доставку.

Якщо необхідно, досвідчений онлайн-консультант допоможе розібратися, яка мінеральна добавка вам потрібна.