Бальзами для ясен і порожнини рота

Що таке ополіскувач і яку дію він забезпечує

Секрет гарного білого зубного ряду залежить від безлічі різних факторів, таких як спосіб життя, екологія, генетична схильність, а також щоденна гігієна. Але не всі знають, що щоденного чищення зубів традиційним методом недостатньо і мікроби, через якийсь час, знову влаштовують свято у вас в роті, псуючи покриття і зовнішній вигляд зубів. Всесвітня асоціація стоматологів рекомендує застосовувати ополіскувачі з набором препаратів щоденної особистої гігієни, щоб повністю забезпечити всебічний догляд для красивої посмішки.

Бальзам для полоскання рота: що він робить

Як і більшість сучасних засобів, бальзам для полоскання рота здійснює декілька впливів одночасно:

 

 •  очищує від частинок їжі, що залишилася і мікроорганізмів, які розвиваються;

 •  забезпечує тривалий свіжий подих;

 • відбілює емаль.

 

Систематично використовуючи рідину, ви будете робити профілактичні заходи ряду стоматологічних проблем, таких як поява карієсу і кровоточивість. Ефективність безпосередньо обумовлена складом рідини і дотриманням правил застосування.

Основні причини, використовувати бальзам ополіскувач для рота

Навіть сама ретельна чистка не дозволяє усунути з ротової порожнини всіх шкідливих мікробів. Вони успішно поселяються в міжзубному просторі, на яснах, язиці і щоках. Бальзами ополіскувачі для порожнини рота дозволяють боротися з усіма мікроорганізмами, що живуть у роті і істотно знизити швидкість їх розмноження. Вони ефективно видаляють частинки їжі, що застрягли у важкодоступних куточках, надаючи позитивний ефект, що дезодорує.

 

Систематичне застосування дозволить забезпечити:

 

 • надійний захист від карієсу;

 • перешкоду утворенню нальоту і каменю;

 • приємне дихання з м'ятними нотками;

 • природно білий колір;

 • комплексний догляд.

 

Багато засобів не тільки ефективно усувають бактерії (основну причину розвитку більшості стоматологічних захворювань), а й зміцнюють емаль за рахунок фтору, присутнього в молекулярній структурі. Крім цього, ви зможете істотно знизити чутливість, завдяки зниженню кількості виділяючих кислоту організмів.

Чи корисні бальзами для ясен

Нитка і щітка не здатні в повній мірі видалити всі залишки продуктів харчування, внаслідок чого на яснах розвиваються мікроби. Це може привести до кровоточивості і навіть втрати цілком здорового зуба. Бальзам ополіскувач для ясен є першочерговою необхідністю, так як завдяки активним компонентам ніжно очищає м'які тканини, зміцнює їх і перешкоджає розвитку запалень - гінгівіту. Особливо важливі ці засоби для людей з протезами або брекет-системами.

Як правильно використовувати засіб

Бальзами для полоскання ротової порожнини мають комплексний ефект, але не замінюють систематичного чищення зубного ряду. Вони використовуються для підвищення якості догляду та застосовуються:

 

 • після прийому їжі, з метою позбутися залишків їжі;

 • в якості додаткових заходів після чистки;

 • з метою освіження дихання протягом дня.

 

Перед використанням настійно рекомендуємо уважно ознайомитися з інструкцією і чітко слідувати їй.

Переваги покупки в інтернет-магазині «Авокадо»

Вибрати і купити підходящий засіб у нас дуже просто. Для цього достатньо залишити заявку на сайті або зв'язатися з менеджером зручним для вас способом:

 

 • через форму зворотного зв'язку;

 • за телефонами, вказаними у верхній частині сторінки;

 • в соціальних мережах (Facebook, Instagram, Twitter, Telegram).

 

Ми пропонуємо зручні способи оплати і гарантуємо оперативну відправку в будь-яку точку країни. Не відмовляйте собі в задоволенні зберегти привабливу білосніжну усмішку!