Гелі для зубів і порожнини рота

Інновація в області зубного догляду

 

Витончення емалі і поява мікротріщин роблять наші зуби уразливими практично до всього. У таких ситуаціях навіть звичайна зубна паста може завдати шкоди через свою абразивність. Тому вчені з всесвітньої організації стоматологів розробили унікальний склад, здатний не тільки дбайливо видаляти наліт і забруднення - це гель для зубів. Він складається з ніжних компонентів, а текстура нагадує м'який мус.

Гель для зубів, що в ньому особливого

Унікальна формула поєднує в собі безліч корисних компонентів, які ефективно борються з більшістю бактерій і активують відновлювальні процеси. Особлива гелеподібна консистенція дає можливість діючій речовині проникнути глибоко всередину тканин зуба і, в той же час, закріпитися на емалі. Ці властивості успішно застосовуються в стоматологічній практиці при проведенні процедур з лікарськими аплікаціями. Як альтернативу миючому засобу, зубний гель стали використовувати зовсім недавно. У каталозі інтернет-магазину «Авокадо» ви можете підібрати і замовити гель для зубів:

 

  • профілактичний (тобто призначений для гігієни, захисту від бактерій);

  • лікувальний (активує захисні процеси тканин);

  • відбілюючий (для відновлення природної білизни).

 

Ці засоби призначені для здійснення профілактичних заходів при боротьбі з бактеріальною інфекцією, утворенням жовтого нальоту і зубного каменю.

Гель для порожнини рота, які у нього лікувальні властивості

Найзначнішим ефектом, який надає засіб, є можливість протистояти всім відомим штамам бактерій, які беруть участь в процесі розвитку стоматологічних захворювань. Він вважається найбільш ефективним на етапі появи темних, незначних плям і успішно локалізує їх, а потім і зовсім усуває з поверхні зуба.

Завдяки вмісту ряду мікроелементів, таких як кальцій, фтор тощо, гель для порожнини рота відновлює пошкоджені тканини і зміцнює їх. Тривалість дії активних компонентів досягається за рахунок здатності засобу до глибокого проникнення в тканини і здатності «прилипати» до зубної поверхні.

 

Як правильно використовувати

 

Техніка чищення зубів з використанням зубного гелю ніяк не відрізняється від методики чищення зубною пастою. Але щоб засіб надав позитивної динаміки, в першу чергу необхідно грамотно підходити до вибору. Продукти з лікувальними властивостями краще купувати за рекомендацією сімейного стоматолога, а ось профілактичні можна підібрати самостійно у нашому каталозі. Наша продукція має всі необхідні сертифікати якості та поставляється безпосередньо від перевірених виробників. Завдяки цьому ми пропонуємо гель для зубів купити за прийнятними цінами.