Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні
Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні, 25.12, 01.01, 08.01 – вихідні
Безкоштовна доставка у поштомат НП при замовленні від 300 грн (20.05-30.06)

Гелі для зубів та порожнини рота

Інновація в області зубного догляду

Витончення емалі і поява мікротріщин роблять наші зуби уразливими практично до всього. У таких ситуаціях навіть звичайна зубна паста може завдати шкоди через свою абразивність. Тому вчені з всесвітньої організації стоматологів розробили унікальний склад, здатний не тільки дбайливо видаляти наліт і забруднення - це гель для зубів. Він складається з ніжних компонентів, а текстура нагадує м'який мус.

Гель для зубів, що в ньому особливого

Унікальна формула поєднує в собі безліч корисних компонентів, які ефективно борються з більшістю бактерій і активують відновлювальні процеси. Особлива гелеподібна консистенція дає можливість діючій речовині проникнути глибоко всередину тканин зуба і водночас закріпитися на емалі. Ці властивості успішно застосовуються в стоматологічній практиці при проведенні процедур з лікарськими аплікаціями. Як альтернативу миючому засобу, зубний гель стали використовувати зовсім недавно. У каталозі інтернет-магазину «Авокадо» ви можете підібрати та замовити гель для зубів:

  • профілактичний (тобто призначений для гігієни, захисту від бактерій);
  • лікувальний (активує захисні процеси тканин);
  • відбілюючий (для відновлення природної білизни).

Ці засоби призначені для здійснення профілактичних заходів при боротьбі з бактеріальною інфекцією, утворенням жовтого нальоту і зубного каменю.

Гель для порожнини рота, які у нього лікувальні властивості

Найзначнішим ефектом, який надає засіб, є можливість протистояти всім відомим штамам бактерій, які беруть участь в процесі розвитку стоматологічних захворювань. Він вважається найбільш ефективним на етапі появи темних, незначних плям і успішно локалізує їх, а потім і зовсім усуває з поверхні зуба.

Завдяки вмісту ряду мікроелементів, таких як кальцій, фтор тощо, гель для порожнини рота відновлює пошкоджені тканини і зміцнює їх. Тривалість дії активних компонентів досягається внаслідок здатності засобу до глибокого проникнення в тканини та здатності «прилипати» до зубної поверхні.

Як правильно використовувати

Техніка чищення зубів з використанням зубного гелю ніяк не відрізняється від методики чищення зубною пастою. Але щоб склад зробив позитивну динаміку, насамперед необхідно грамотно підходити до вибору. Склади з лікувальними властивостями краще придбати за рекомендацією сімейного стоматолога, а ось профілактичні можна підібрати самостійно в нашому каталозі. Наша продукція має всі необхідні сертифікати якості та поставляється безпосередньо від перевірених виробників. Завдяки цьому ми пропонуємо гель для зубів купити за прийнятними цінами.