Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні
Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні, 25.12, 01-03.01 – вихідні
Безкоштовна доставка у поштомат НП при замовленні від 300 грн (20.05-30.06)

Як позбутися вугрів: поради дерматолог

14 березня 2025 р.
32

Втомилися боротися з вуграми і вже втрачаєте надію отримати чисту шкіру? Не впадайте у відчай! Космецевтика має потужний арсенал засобів для ефективного лікування вугрового висипу. Головне — правильний підхід та кваліфікована допомога. У цій статті ви отримаєте дієві поради дерматолога, які допоможуть вам позбутися вугрів і повернути здоров'я та сяйяння вашому шкірному покриву.

Причини появи акне

Вугровий висип виникає на тлі складної взаємодії ендогенних та екзогенних факторів. В основі захворювання лежить себорея — це гіперактивність сальних залоз, які продукують занадто багато себуму. Гормональний фон, особливо андрогени, відіграє ключову роль у стимуляції сальних залоз та розвитку себореї. Генетична схильність визначає індивідуальну чутливість сальних залоз та імунної системи до цих факторів. Неправильний догляд за шкірою з прищами, стрес, дефіцит сну, строга дієта, шкідливі звички здатні посилювати перебіг акне, загострюючи запальні процеси.

Рекомендації з догляду за шкірою від дерматолога

Розглянемо 7 дієвих порад, які допоможуть вам у боротьбі з вуграми:

  1. Вибирайте м'які засоби. Використовуйте для вмивання м'які засоби, спеціально розроблені для проблемної шкіри. Наприклад, з лінії АнтиАкне від Скінорміл, продукти якої допомагають не тільки очистити шкірний покрив, але й усунути жирний блиск, усунути недоліки після висипань. Або ж вибирайте Себіаклер очищаючий гель для проблемної жирної шкіри СВР, за допомогою якого можна легко прибрати забруднення та зайвий себум. Крім того, вдалим рішенням стане Гель Клінанс очищаючий Авен, який не пошкоджує природний гідроліпідний бар'єр шкіри.
  2. Зверніть увагу на засоби з саліциловою кислотою, які відлущують мертві клітини, запобігають закупорюванню пор та утворенню комедонів й акне. Це може бути Крем-гель Себіум від прищів Біодерма, який має антибактеріальні властивості та стимулює клітинну регенерацію. Ще один варіант — Крем SOS від прищів із саліциловою кислотою Кодалі, що зменшує запалення та допомагає усунути почервоніння.
  3. Застосовуйте продукти з азелаїновою кислотою. Ця кислота має протизапальні та антибактеріальні властивості, а також зменшує пігментацію після вугрів. Найкращим рішенням буде Триактивний крем від акне та постакне з ретинолом, азелаїновою кислотою та ніацинамідом Біотрейд, який делікатно очищає, відлущує ороговілі клітини, звужує пори.
  4. Наносьте зволожуючий засіб вранці та ввечері після вмивання. Для цього можна використовувати Матуючий зволожуючий флюїд для жирної та проблемної шкіри Бабе Лабораторіос, який усуває зайвий блиск і чинить заспокійливу дію.
  5. Наносьте щодня санскрін із СПФ 30 або вище на обличчя та інші відкриті ділянки шкіри, схильні до акне. Наприклад, Засіб Ефаклар ДУО (+) коригуючий комплексної дії для жирної проблемної шкіри SPF 30 Ля Рош-Позе, завдяки якому можна захистити епідерміс від впливу УФ-A та УФ-B променів, а також від інших зовнішніх факторів. Ще один варіант — Ісеак матуючий сонцезахисний флюїд SPF50+ Урьяж, що запобігає загостренню висипу вугрів, пов'язаному з впливом ультрафіолету.
  6. Будьте послідовні у своєму догляді. Регулярність та послідовність — ключові фактори успіху в лікуванні акне. Дотримуйтесь режиму догляду за шкірою щодня, не пропускайте косметологічні процедури від акне та не змінюйте засоби без потреби та консультації з дерматологом.
  7. Регулярно відвідуйте спеціаліста. Лікування акне — це динамічний процес. Візити до дерматолога необхідні для моніторингу ефективності лікування, корекції плану та запобігання рецидивам.

Дотримуючись цих рекомендацій, можна поліпшити стан епідермісу, позбутися вугрів і здобути впевненість у собі!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Загострення акне взимку: причини, профілактика та доглядові засоби

Проблемна шкіра з акне: причини, лікування, догляд

Жирна та комбінована шкіра: догляд