Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні
Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні, 06.05 – вихідний
Безкоштовна доставка у поштомат НП при замовленні від 300 грн (20.05-30.06)

Аксесуари

Як зберегти здорові зуби

Красива, білосніжна посмішка - мрія кожного. Тому за порожниною рота необхідно правильно доглядати, це допоможе довше зберегти здоров'я зубів і відстрочити візит до дантиста. В першу чергу, це серйозно ставитися до вибору і грамотного використання зубної щітки. На жаль, велика частина людей навіть не замислюється при покупці про особливості та різновиди щіток. Вони просто купують найпривабливішу на вигляд і прийнятну за вартістю. Це в корені невірний підхід, тому, що від моделі залежить її ефективність. Давайте розберемося, як правильно обирати зубну щітку.

Зубні щітки: основні відмінності та особливості

Сучасне розмаїття, пропоноване виробниками, часом вводить в ступор. Але весь асортимент, запропонований в каталозі інтернет-магазину «Авокадо», можна умовно розділити на кілька основних груп:

  • зубна щітка;
  • зубочистки;
  • очисники язика;
  • міжзубні щітки;
  • зубні нитки.

Розглянемо особливості кожної категорії. Зубна щітка є основним аксесуаром щоденних процедур. Її використовують вранці та ввечері й, в разі крайньої потреби, після прийому їжі. Відрізняються щітки за формою рукояті (її до речі слід обирати виключно з особистих уподобань) і типом щетини (дуже м'які, м'які, середньої жорсткості та жорсткі).

Зубочистки - це силіконові палички, багаторазового використання які дозволяють ефективно очистити міжзубний простір без шкоди для емалі. Відрізняються за формою і розміром.

Очищувачі язика є невеликим, злегка закругленим інструментом, який дозволяє швидко і легко усунути зайві частинки та наліт, що викликає неприємний запах з рота.

Міжзубні щітки дуже часто плутають з силіконовими зубочистками, але це два абсолютно різних пристосування. Вони призначені для:

  • очищення великих проміжків натурального зубного ряду;
  • очищення відстані між своїми зубами та брекетами;
  • видалення залишків їжі під імплантом, коронкою або протезом, для профілактики пролежнів під тілом протеза.

Існують конусоподібні, циліндричні та вигнуті міжзубні щітки, з ручкою різної довжини.

Про користь і зручність застосування зубних ниток знають багато. Вони дозволяють без труднощів проникнути в самі недоступні місця зубного ряду. Стоматологи рекомендують використовувати нитку щодня, відразу після застосування звичайного методу чищення зубів.

Яка зубна щітка потрібна: правила вибору щоденних аксесуарів гігієни рота

Вибираючи пристосування для чищення зубів, важливо враховувати їх стан: наявність карієсу, пломб, мостових з'єднань, брекетів, протезів. А вже на підставі цього робити вибір виробу. Ось кілька основних порад:

  1. Округла форма щетини краще підходить для тих, у кого чутливі ясна.
  2. Стоншена емаль призводить до підвищеної чутливості як до температурних, так і до механічних впливів. Тому людям з чутливими зубами краще купити зубну щітку м'яку або середньої жорсткості.
  3. Перехресно розташована щетина чудово справляється з міжзубним простором, завдяки своєму нестандартному розташуванню.
  4. Гумові щетинки, розташовані з боків, є прекрасною профілактикою кровотечі ясен. Під час чистки вони м'яко впливають на ясна легким, невимушеним масажем.

Пам'ятайте, що щітка зубна - це тільки інструмент, а якість чищення зубів напряму залежить від ваших навичок і умінь. Чистити зуби слід щодня, по 2 хвилини на кожен ряд, двічі на день. Рухи повинні бути плавними та без натиску: вгору-вниз, від ясен до зуба. Приділяйте увагу кожному зубу, і ретельно чистите їх з усіх боків.

Як замовити зубну щітку в інтернет-магазині «Авокадо»

Всі товари, представлені в каталозі, можна отримати з доставкою по Україні. Ми надаємо комфортні умови оплати, надійність і оперативну доставку в будь-яку точку країни. Для оформлення заявки досить залишити контактний номер у формі зворотного зв'язку. Наші менеджери зроблять все інше за вас.