Кращі засоби для очищення рук
Якою б діяльністю ви не займалися, напевно, щодня ви стикаєтеся з сотнями мікроорганізмів. І не всі з них бажають вам добра. Сучасний світ живе за суворими правилами, одне з яких – гігієна. Вдома, на роботі, у громадському транспорті. Де б ви не були, скрізь треба бути напоготові і оберігати своє здоров'я. А як нас навчали з дитинства, чисті руки – запорука здоров'я.
Сучасний ринок доглядових засобів та засобів індивідуальної гігієни пропонує широкий вибір засобів для очищення рук. Від невеликих кишенькових флаконів до великих банок з милом. Але важливо не просто налити на руки спиртовий розчин, а й подбати про якість дезінфектора та подальший ефект. Щоб знезараження не обернулося опіками чи подразненнями.
Які бувають очищаючі засоби для рук
Як ми вже говорили вище, сьогодні є чимало засобів для гігієни рук. Залежно від структури, консистенції та форми нанесення, засоби для чищення бувають таких видів:
- очищаючий гель;
- антибактеріальні спреї та санітайзери;
- рідке антибактеріальне мило;
- антибактеріальний крем.
Найпоширеніший і найзручніший на сьогоднішній день спосіб знезараження рук – це спрей чи санітайзер. Це невеликий флакон з дезінфікуючою рідиною, яка легко розпорошується з дозатора. До того ж, на відміну від гелів або кремів, санітайзер можна використовувати і на інших поверхнях, крім рук, він не буде липнути або скочуватися. Спреї дуже економічні, достатньо всього 2,5 мл, щоб знезаразити руки.
Другий за популярністю спосіб очистити руки – це рідке мило. На сьогоднішній день існує чимало варіантів з зволожуючим ефектом, що дезодорує.
Гелі для очищення не тільки очищають руки, але й зволожують їх, знежирюють, а іноді і відлущують ороговілі частинки. До складу гелю входять абразивні частинки. Головний мінус такого засобу в тому, що після нанесення його рекомендують змивати водою або витирати серветкою. В іншому випадку на руках залишається неприємний липкий слід.
Найменш поширений засіб гігієни – антибактеріальний крем. При його підборі обов'язково потрібно враховувати рівень pH, у складі повинні бути пом'якшувальні добавки. В іншому випадку є ризик викликати алергічну реакцію при тривалому втиранні.
Як підібрати мило для миття рук
Здавалося б, немає нічого простішого – взяти брусок господарського мила, потерти 20 секунд та змити водою. Будь-яке мило рятує від мікробів, так нас навчали ще у школі. Але справа в тому, що знищити шкідливі бактерії не завжди означає подбати про руки. Тому до вибору мила слід підходити з належною увагою.
Загалом мило для рук поділяють на чотири категорії: господарське, гігієнічне, косметичне та спеціальне.
До складу гігієнічного обов'язково входять жирні кислоти та гліцерин для пом'якшення шкіри. Крім цього, мило можуть додаватися ароматизатори і барвники, проте алергики з легкістю можуть знайти серед світових брендів мило без ароматизаторів.
Дуже важливо пам'ятати, що, якщо ваша шкіра схильна до дерматитів, то гігієнічне мило не рекомендоване до використання. Виною всьому вплив лугу на рівень рН шкіри. У такому випадку краще підібрати більш щадний вид мила із спеціальних – для дуже сухої, пошкодженої шкіри. Для людей із подібними проблемами навіть випускають окрему лінійку засобів – дерматокосметику.
Хорошою альтернативою стане органічне мило чи мило із винятково натуральних компонентів. До нього додають ефірні олії та трав'яні екстракти.
Навіть у очищуючого мила є свої варіації:
- антибактеріальне;
- для щоденної гігієни;
- захисне;
- заспокійливе.
Але, яке б мило для рук ви не вибрали, пам'ятаєте головне правило – не використовуйте побутову хімію після обробки протягом 1-2 годин.
До речі, а чи ви знали, що при сильному забрудненні краще використовувати кускове мило? А от якщо бруду на руках немає і їм потрібна просто щоденна доглядова обробка, краще використовувати рідке мило. Та й у цілому дерматологи краще відгукуються про рідке мило, оскільки відсоток лугу в ньому нижчий, а рівень pH нейтральний. Це означає, що такий засіб не змиває весь жировий прошарок і сприяє зволоженню.
Вибираючи мило для миття рук, звертайте увагу на його зовнішній вигляд, концентрацію, запах, колір та термін придатності. Якісний засіб має бути густим, щільним, із виразним, але не відверто хімічним запахом. У хорошого мила термін придатності не перевищує півтора року. Якщо мило занадто рідке, то швидше за все його розбавили водою для здешевлення виробництва, воно неякісне.
Не купуйте засоби на стихійних ринках чи сумнівних торговців. Як би вам не хотілося знизити вартість мила для рук, пам'ятайте, що скупий платить двічі. Купуючи неякісний продукт, ви ризикуєте не мати антибактеріального ефекту, а то й зовсім викликати алергію. Не соромтеся запитати про сертифікат якості. Пам'ятайте, що склад та термін зберігання є мінімальною, але базовою запорукою вашої безпеки.
Як замовити якісне мило для рук
У каталозі компанії «Авокадо» більше 180 брендів із сертифікатами та жорстким контролем. Ми працюємо на українському ринку вже 10 років та точно знаємо, товар якої якості пропонуємо своїм клієнтам.
Якщо ви всерйоз перейнялися особистою гігієною та безпекою, то можете сміливо купити мило для рук на нашому сайті. У вашому розпорядженні рядок пошуку у верхній частині сторінки, а також зручні фільтри. Можна самостійно додати товар у кошик, переглянути його ще раз перед оплатою, вибрати зручний спосіб оплати та доставки та чекати на прибуття товару.
Якщо у вас виникнуть питання, ви можете ставити їх нашим менеджерам у чатах. Наша команда професіоналів з легкістю вирішить усі ваші питання, зорієнтує в асортименті, типах товару, допоможе все оформити та сплатити.
Служба доставки працює оперативно, і вам не доведеться довго чекати на своє мило, гель, спрей або будь-який інший товар. За лічені дні він буде у вас.
Якщо вам не вдалося знайти бажаного товару, ми з радістю підкажемо вдалий аналог і доведемо, що у величезному брендовому світі доглядової косметики ніхто не залишається з порожніми руками.