Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні
Безкоштовна доставка у поштомат НП при замовленні від 300 грн (20.05-30.06)

УНІВЕРСАЛЬНИЙ СТЕРИЛЬНИЙ ПЛАСТИР MILPLAST CLASSIC STERILE

Бренд: Milplast
Тип продукту: Пластир
Час застосування: Універсальний
Виробник: EUROSIREL S.P.A.
Зона застосування: Тіло
Призначення товару: Захист
Для кого: Унісекс
Країна виробництва: Італія
Країна реєстрації: Італія
Універсальний стерильний пластир Milplast Classic Sterile фото
ОПИС

Універсальний стерильний пластир Milplast Classic Sterile

Универсальный пластырь, дышащий, телесного цвета. Эластичный, что дает беспроблемное использование на любом участке кожи. Гипоаллергенно. Легко, безболезненно отклеивается и не оставляет липких следов на теле. Выпускается в коробочке с европодвесом 20 шт.: 5 шт. - 3,8x3,8 см, 15 шт. - 7х2 см.

Назначение
Для предупреждения попадания какого-либо загрязнения в рану, а также проникновения воды. Подходит для ран, царапин, мозолей.

Рекомендации к применению
Устранить вокруг раны загрязнение и убрать влагу. Перед использованием пластыря снять защитные бумажные полоски и надежно зафиксировать на необходимом участке тела.

Внимание! Не использовать при индивидуальной не переносимости материалов. Использовать на коже не дольше 24 часов.

Состав
Эластичный полимерный материал с микроперфорированной основой; акриловый клей, надежно фиксирующий пластырь и предотвращающий трение; абсорбирующая подушечка из вискозы, с защитной от прилипания к ране сеткой.

Універсальний стерильний пластир Milplast Classic Sterile
Відмова від відповідальності
Avocado.ua робить все можливе для того, щоб зображення і інформація про продукцію були надані своєчасно і коректно. Однак, іноді оновлення даних може здійснюватися з затримкою. Навіть у випадках, коли маркування отриманої Вами продукції відрізняється від представленої на сайті, ми гарантуємо свіжість товарів. Ми рекомендуємо ознайомитися з інструкцією із застосування, зазначеної на товарі, перед його використанням, а не тільки повністю покладатися на опис, представлений на сайті.