Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні
Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні, 06.05 – вихідний
Безкоштовна доставка у поштомат НП при замовленні від 300 грн (20.05-30.06)

СТЕРИЛЬНІ ПЛАСТИРІ ДЛЯ РУК MILPLAST BREATHABLE HAND

Бренд: Milplast
Тип продукту: Пластир
Час застосування: Універсальний
Виробник: EUROSIREL S.P.A.
Зона застосування: Руки
Призначення товару: Захист
Для кого: Унісекс
Країна виробництва: Італія
Країна реєстрації: Італія
Стерильні пластирі для рук Milplast Breathable Hand фото
ОПИС

Стерильні пластирі для рук Milplast Breathable Hand

Стерильні пластирі для рук MILPLAST® Breathable Hand спеціально розроблені для надійного захисту пошкоджених ділянок шкіри на руках та пальцях. Рекомендується застосовувати при дрібних саднах, неглибоких порізах та мозолях. Еластичність пластиру дозволяє використовувати його на будь-якій ділянці шкіри, а завдяки тілесному кольору пластир максимально зливається зі шкірою. Також у наборі є пластирі у формі метелика, які забезпечують надійну фіксацію на згинах пальців. Стерильні пластирі для рук MILPLAST® Breathable Hand легко та без болю видаляються, не залишають слідів на шкірі. Випускається у коробочці з європідвісом 14 шт.: 4 шт. - 6х4 см (форма метелика), 5 шт. - 7х2 см, 5 шт. - 12х2 см.

Призначення
Для захисту подряпин, дрібних порізів, мозолів на руках та пальцях. Пластир у формі метелика дозволяє надійно зафіксуватись на згинах пальців.

Рекомендації до застосування
Усунути навколо рани забруднення та прибрати вологу. Перед використанням пластиру зняти паперові захисні смужки та надійно зафіксувати на необхідній ділянці руки.

Увага! Не використовувати при індивідуальній нестерпності матеріалів. Використовувати на шкірі не більше 24 годин.

Склад
Еластичний полімерний матеріал; акриловий клей, що надійно фіксує пластир і запобігає ковзанню; абсорбуюча подушечка з віскози, із захисною від прилипання до рани сіткою.

 

Стерильні пластирі для рук Milplast Breathable Hand
Відмова від відповідальності
Avocado.ua робить все можливе для того, щоб зображення і інформація про продукцію були надані своєчасно і коректно. Однак, іноді оновлення даних може здійснюватися з затримкою. Навіть у випадках, коли маркування отриманої Вами продукції відрізняється від представленої на сайті, ми гарантуємо свіжість товарів. Ми рекомендуємо ознайомитися з інструкцією із застосування, зазначеної на товарі, перед його використанням, а не тільки повністю покладатися на опис, представлений на сайті.