ВОДОСТІЙКІ СТЕРИЛЬНІ ПЛАСТИРІ MILPLAST AQUASTOP

Бренд: Milplast
Тип продукту: Пластир
Час застосування: Універсальний
Виробник: EUROSIREL S.P.A.
Зона застосування: Тіло
Призначення товару:
  • Водостійкий
  • Захист
Для кого: Унісекс
Країна реєстрації: Італія
Водостійкі стерильні пластирі Milplast AquaStop фото
ОПИС

Водостійкі стерильні пластирі Milplast AquaStop

Пластир водостійкий. З прозорою основою, що робить його непомітним на будь-якому сегменті шкірного покриву. Виготовлений з гіпоалергенного матеріалу. Еластичний. Легко відклеюється і не залишає липких слідів на тілі. Завдяки сорбційній подушечці матеріал не прилипає до рани. Випускається в коробочці з европідвісом 20 шт. - 7х2 см.

Призначення
Для захисту пошкоджених ділянок шкіри від потрапляння бруду, пилу, проникнення води. Відмінний помічник під час відпочинку на природі, купання в водоймах, відвідування басейну або аквапарку.

Рекомендації до застосування
Усунути навколо рани забруднення і прибрати вологу. Перед використанням пластиру зняти захисні паперові смужки і надійно зафіксувати на необхідній ділянці тіла. Прибрати синю захисну плівку.

Увага! Не застосовувати препарат при індивідуальній не переносимості матеріалів. Не можна знімати пластир одразу після душу (ванни), необхідно почекати 30-40 хвилин. Використовувати на шкірі не довше 24 годин.

Склад
Прозорий полімерний матеріал; акриловий клей, надійно фіксує пластир і запобігає ковзанню; сорбційна подушечка із захисною від прилипання до рани сіткою.

Водостійкі стерильні пластирі Milplast AquaStop
Відмова від відповідальності
Avocado.ua робить все можливе для того, щоб зображення і інформація про продукцію були надані своєчасно і коректно. Однак, іноді оновлення даних може здійснюватися з затримкою. Навіть у випадках, коли маркування отриманої Вами продукції відрізняється від представленої на сайті, ми гарантуємо свіжість товарів. Ми рекомендуємо ознайомитися з інструкцією із застосування, зазначеної на товарі, перед його використанням, а не тільки повністю покладатися на опис, представлений на сайті.