БАЛЬЗАМ-МАСКА ДЛЯ ВОЛОССЯ "НІКОТИНОВА КИСЛОТА" NICOTINIC ACID BALM MASK
- Розгладження
- Для стимуляції росту
- Зміцнення
- Для блиску
- Унісекс
- Жінці
- Чоловіку

Бальзам-маска для волосся "Нікотинова кислота" Nicotinic Acid Balm Mask
Нікотинова кислота, ніацин, нікотинамід, ніацинамід – це всі різні назви однієї та тієї ж речовини та її похідних, відомих також як вітамін В3 та вітамін РР. Нікотинова кислота (ніацинамід) корисна не тільки для шкіри обличчя, але й для шкіри голови та волосся. Маска-бальзам з нікотиновою кислотою сприяє зростанню та зміцненню волосся, пом'якшує та забезпечує легке розчісування. Об'єм 200 мл.
Призначення
- надає блиску волоссю і покращує його структуру, підвищує еластичність;
- має протизапальні властивості, ефективно протидіє появі лупи;
- регулює роботу сальних залоз, що запобігає зайвій жирності, має зволожувальні властивості;
- проникаючи в коріння волосся, стимулює обмін речовин у волосяному мішечку, що сприяє збільшенню швидкості росту волосся.
Активні компоненти
Нікотинова кислота – зміцнює волосяні фолікули, покращує мікроциркуляцію, активізує ріст волосся.
Рослинні екстракти – активатори росту волосся, надають комплексний вплив на фолікули.
Пантенол – створює найтоншу плівку навколо волосся, що захищає її від агресивного впливу навколишнього середовища, а також полегшує розчісування.
Спосіб застосування
Нанесіть бальзам на чисте вологе волосся, включаючи коріння волосся, масажними рухами. Залишіть на 4-6 хвилин, змийте теплою водою.
Рекомендується застосовувати всю лінійку з нікотиновою кислотою.
Застереження
Тільки для зовнішнього застосування, при потраплянні в очі промити водою. Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів.
Склад:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Amodimethicone, Niacin, Niacinamide, Ligusticum Chuanxiong Root Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Polygonum Multiflorum Root Extract, Medicago Sativa Leaf Extract, Persea Gratissima Fruit Extract, Caffeine, Panthenol, Menthol, Mentha Piperita Oil, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, PPG-3 Caprylyl Ether, Polyquaternium-37, Trideceth-10, Lactic Acid, Citric Acid, Parfum, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Limonene, Hexyl Cinnamal.