Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні
Графік роботи call-центру: Пн-Пт – 9-18, Сб-Нд – вихідні, 06.05 – вихідний
Безкоштовна доставка у поштомат НП при замовленні від 300 грн (20.05-30.06)

BAUERFEIND

Німецький виробник BAUERFEIND приділяє максимум уваги і високим лікувальним властивостям своєї продукції, і досить високої її комфортності. Оскільки тільки при виконанні цих двох умов можна забезпечити необхідний лікувальний ефект.

BAUERFEIND - один з лідерів в інноваціях у сфері виробництва медичних виробів для підтримки і відновлення здоров'я.

Інтернет-магазин Avocado.ua - ☎(067) 328-60-07. Продукція Bauerfeind (Бауерфайнд) ✔ Подарунки ✔Інструкції ✔Відгуки ✔Доставка по Києву в День Покупки ✔ Безкоштовна доставка по Україні

Рух із Bauerfeind – це життя

Ви турбуєтеся про своє здоров'я та звикли користуватися продукцією лише перевірених виробників? Вам потрібно купити бандаж або ортопедичні устілки, що підтримує рукав чи панчохи, а можливо, потрібно стабілізувати стан суглобів і для цього ви шукаєте ортез? Тоді продукція німецького виробника Бауерфайнд вам на допомогу – це висококласні підтримуючі пристрої для відновлення втрачених функцій кінцівок. Це ідеальне рішення для покращення якості життя людей, функції опорно-рухового апарату яких загублено.

Прислів'я «Людина живе, поки рухається» якнайкраще характеризує потребу нашого організму в постійному русі. Але що робити, якщо деякі органи руху травмовані чи виконують свої функції не повною мірою? Звичайно, купити продукцію BAUERFEIND за вигідними цінами в інтернет-магазині «Авокадо». Той факт, що цей товар родом із Німеччини, не вимагає додаткових аргументів та переконань у винятковій якості та функціональності. У всьому світі медиками та пацієнтами визнано якість бандажів та медичного компресійного трикотажу BAUERFEIND.

Вся лікувальна продукція високої якості розроблена з огляду на те, щоб бути максимально комфортною у використанні. Адже лікувального ефекту можна досягти не тільки за умови, що продукт має такі властивості, але і якщо його використання буде досить зручним, що не сковує природних рухів тіла.

У Німеччині купити ортез – пристосування для фіксації коліна стало можливим ще з 1981 року. Принцип його дії полягає у функціональному лікуванні та відновленні пошкодженого суглоба. Нині ж асортимент товару величезний. Продукція використовується для лікування спортсменів з усього світу, зокрема олімпійських чемпіонів. Ознайомитись із цінами на товари для здоров'я та купити їх можна на сайті компанії «Авокадо».

Чому ортопедична продукція Bauerfeind

Продукція медичного та ортопедичного спрямування Бауерфайнд ось уже не перше десятиліття займає лідируючі позиції на ринку виробників виробів медичного призначення як в Україні, так і в усьому світі.

Погляньмо на переваги цих еластичних безшовних виробів:

1. Розробники німецької компанії постійно стежать за інноваціями у сфері медичних розробок та переймають досвід світових виробників.

2. Використання високих передових технологій виводить розробки BAUERFEIND на перші місця у світі в сегменті продукції для здоров'я. Постійні дослідження, розширення та модернізація виробництва зробили продукцію відомою та дуже затребуваною.

3. Ортопедична продукція суворо регламентована на ринку Німеччини та обов'язковою умовою є її відповідність сертифікатам якості.

4. Лікувальні властивості у поєднанні з ідеальним зручним дизайном дають можливість легкої експлуатації товарів.

Різноманітність Бауерфайнд в інтернет-магазині "Авокадо"

Нашим завданням є запобігання виникненню низки захворювань скелета, а також допомога організму відновитися після травм та хірургічних втручань на суглобах, хребті, зв'язування. Тут першими помічниками завжди будуть індивідуально підібрані ортопедичні товари. Саме вони надійно зафіксують, підтримають та проведуть корекцію ослаблених м'язів та пошкоджених тканин. У тому числі після травм, отриманих під час занять спортом.

Бренд Bauerfeind пропонує:

1. Бандажі. Серед усіх фіксуючих пристроїв, мабуть, найпопулярніші. При переломах хребта або болісної сутулості вони просто незамінні. Якщо у вас є DorsoTrain процес відновлення та одужання просто неминучий. Бандажі-пов'язки призначені для суглобів. В основі їхньої дії – тиск на необхідну ділянку тіла, що стимулює відновлення органу. Під час руху суглоба за допомогою ортеза, в якому поєднуються гнучкі та жорсткі зони, створюється лікувальна, що масажує, вплив на орган. Анатомічна форма бандажа дозволяє максимально ефективно використовувати його.

2. Компресійний медичний трикотаж: гольфи, панчохи чи колготи потрібно купити тим, хто має порушення венозного кровообігу. Також вони допоможуть впоратися з відчуттям тяжкості в нижніх кінцівках, з набряком і запобігають виникненню трофічних виразок. Матеріал використовується натуральний і пропускає повітря. Професійні консультанти компанії «Авокадо» завжди допоможуть індивідуально підібрати продукцію потрібного розміру з огляду на ваші параметри та рекомендації компанії-виробника BAUERFEIND, а також розмірну сітку продукції.

3. Ортопедичні устілки Бауерфайнд потрібно купити тим, хто піклується про підтримку та фіксацію стопи. Вони покращують амортизацію та запобігають можливості виникнення травми. Також їх використовують з метою для профілактики та лікування плоскостопості та артриту, артрозу та діабету.

Еластичні безшовні вироби рекомендується використовувати як для підтримки, відновлення та лікування, так і з метою запобігання виникненню проблем з опорно-руховим апаратом.

Ми завжди даємо вам більше. Система знижок та бонусів розроблена з метою залучення та утримання постійних клієнтів.

Купуйте BAUERFEIND, поверніть собі легкість рухів і парите немов птах у хмарах.

Наша продукція – ваше здоров'я. Наша якість – ваші позитивні відгуки.